Kapteinis Daugaviņš: Dārgs noraidījums no manis un olimpiāde gar ausīm

Komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš pēc Latvijas hokeja izlases zaudējuma Vācijai izšķirošajā spēlē par 2018.gada olimpisko ceļazīmi Latvijas Televīzijā bija ļoti paškritisks un neveiksmē vainoja sevi, jo izpelnījās noraidījumu, kura laikā pretinieki pēdējā trešdaļā guva uzvaras vārtus.

Laikam no noguruma, spēlējot trijās maiņās, nedaudz slinkums piezagās - tā neveiksmīgo epizodi raksturoja Daugaviņš. Viņš it kā mērķējis  pa ripu, bet trāpījis pretiniekam pa kājām.

"Vismaz ir vainīgais tagad," ar rūgtumu sacīja kapteinis.

Daugaviņš atzina, ka Latvijas valstsvienība pret Vāciju rādīja saturīgu spēli, bet vēl labākam sniegumam patraucējusi nervozitāte un neliela pabaidīšanās no pretinieka. "Būt tuvu nav pietiekoši," komandu līdzvērtīgo spēku samēru, kas tomēr nosvērās uz Vācijas pusi, raksturoja uzbrucējs. "Vairāk vajag ticēt sev, lai aizbrauktu uz olimpiādi," viņš piebilda.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase spēja no 0:2 panākt izlīdzinājumu, tomēr piecas minūtes pirms spēles beigām mazākumā ielaida trešos vārtus un izglābties vairs neizdevās. Četras komandas Rīgā izspēlēja apļa turnīru, un tikai uzvarētāji vācieši ieguva olimpisko ceļazīmi.