HS «Rīga» nepadodas un uzvar hokeja virslīgas vicelīderi «Prizmu»

Latvijas hokeja virslīgas spēlē HS “Rīga” otrdien ar 4:3 spēja izraut uzvaru pār līgas vicelīderi “Prizmu”, liecina organizatoru informācija.

Jau spēles ievadā Dāvis Orniņš izvirzīja “Rīgu” vadībā un drīz vien otros vārtus rīdzinieku labā guva Roberts Zalāns. Taču pirmais spēles nogrieznis noslēdzās ar minimālu rīdzinieku pārsvaru – rezultāta starpību samazināja Juris Bērziņš, un viņš arī otrajā trešdaļā izlīdzināja rezultātu.

Tikai nepilnas deviņas minūtes līdz spēles beigām Patriks Marcinkēvičs izvirzīja “Prizmu” vadībā, bet “Rīga” nepadevās. Drīz vien Zalāns izlīdzināja rezultātu, un drīz vien ar vārtu guvumu izcēlās arī Kristaps Skrastiņš, ļaujot “Rīgai” svinēt uzvaru.

Līdz regulārā čempionāta beigām palicis apmēram mēnesis, un katrai komandai vēl jāaizvada septiņas vai deviņas spēles. Un tikai tad noskaidrosies izslēgšanas spēļu pāri.

Šobrīd līderpozīcijās ir “Mogo” ar 65 punktiem “Prizma” ar 55 punktiem ir otrajā vietā, bet trijnieku noslēdz “Zemgale/LLU” ar 54 punktiem. Pērnā gada čempionvienība HK “Kurbads” ar 52 punktiem ir otrajā vietā, tam ar 41 punktu seko HS “Rīga”, sestajā vietā ar 53 punktiem ir “Liepāja”, bet turnīra tabulu vien ar četriem punktiem noslēdz “Lido”.