Hokejista Bļugera «Penguins» uzvar otro spēli pēc kārtas; Merzļikins un Balcers zaudē

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien ar 2:0 pārspēja Toronto "Maple Leafs". Tikmēr Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" nenosargāja pārsvaru un ar 2:3 zaudēja Vegasas "Golden Knights". Savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 0:4 piekāpās Vašingtonas "Capitals", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 18 minūtes un 33 sekundes, no kurām trīs minūtes (3:19) skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Viņš arī uzvarēja 38% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pitsburgas komandai šis bija otrais panākums pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Toronto "Maple Leafs" spēles momenti

Tikmēr Merzļikins "Blue Jackets" vārtos atvairīja 32 no 35 metieniem, jeb 91,4%.

Spēles pirmajā trešdaļā Kolumbusas vienība guva divu vārtu pārsvaru, taču "Golden Knights" prata to sadeldēt un sešas minūtes pirms spēles beigām izvirzīties vadībā.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Vegasas "Golden Knights" mača zīmīgākie mirkļi

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Balcers uz ledus pabija nepilnas 14 minūtes (13:53), no kurām divas minūtes (2:02) vairākumā un 26 sekundes mazākumā. Viņš veica metienu un sešas reizes pielietoja spēka spēli. Spēli liepājnieks noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 17 punktiem tikpat spēlēs ir 11. vietā NHL Rietumu konferencē. Austrumos tādu pašu pozīciju ieņem "Blue Jackets", kas 15 mačos sakrājuši 18 punktus. Vienu vietu zemāk ir "Penguins" ar 18 punktiem 17 spēlēs.