HK «Rīga» notur uzvaru pār SKA-1946 MHL spēlē

HK "Rīga" svētdien Piņķos ar 3:2 pārspēja Sanktpēterburgas SKA-1946 Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija. Ar 25 spēlēs gūtām 18 uzvarām HK "Rīga" saglabā 5.vietu MHL Rietumu konferencē.

Laukuma saimniekiem vārtus guva Edgars Kurmis, Artūrs Kuzmenkovs un Oskars Batņa.

Otrās trešdaļas vidū Kurmis atklāja rezultātu, bet pēdējā perioda sākumā Kuzmenkovs panāca 2:0. Sanktpēterburgas komanda vienus vārtus atguva, līdz Batņa sešarpus minūtes pirms spēles beigām atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Viesi vēlreiz rezultāta starpību samazināja, bet izlīdzinājumu nepanāca.