HK «Rīga» neveiksmīgo gada sākumu turpina Austrijā

Divu spēļu izbraukuma otrajā cīņā HK "Rīga" piektdien Austrijā ar 2:4 piekāpās Zalcburgas "Red Bull" un cieta otro neveiksmi pēc kārtas Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina organizatoru informācija.

HK "Rīga" vārtus guva Edgars Kurmis un Kārlis Ozoliņš, taču viesiem ne reizi neizdevās izvirzīties vadībā.

Kurmja iemestie vārti ļāva 6.minūtē panākt neizšķirtu 1:1, tomēr līdz perioda beigām "Red Bull" vēlreiz izvirzījās vadībā. Iekrājot pa vieniem vārtiem arī katrā nākamajā trešdaļā, "Red Bull" trešā perioda vidū bija priekšā ar 4:1. Pēdējā trešdaļā abpusēji rupjā un daudziem noraidījumiem bagātā cīņā Ozoliņš pēdējā minūtē izmantoja skaitlisko vairākumu un samazināja rezultāta starpību.

Ar 2:4 HK "Rīga" zaudēja arī iepriekšējā spēlē trešdien Čehijā pret Karlovi Varu "Energie". Nākamo spēli regulārajā sezonā galvenā trenera Leonīda Tambijeva vadītā HK "Rīga" aizvadīs otrdien mājās pret Minskas "Junostj".

HK "Rīga" ar 38 spēlēs gūtām 25 uzvarām un 75 punktiem arvien ir 4.vietā Rietumu konferencē.

MHL spēle:

*Zalcburgas "Red Bull" - HK "Rīga" 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Vārtus guva: Patriks Obrists, Peters Hohkoflers, Jans Pavlu, Kristians Pospišils - Edgars Kurmis, Kārlis Ozoliņš

Vārtsargi: Anti Karjalainens - Nils Grīnfogels