HK «Rīga» izbraukumā piekāpjas «Almaz» vienībai

HK “Rīga” izbraukumā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē piekāpās Čerepovecas “Almaz” vienībai ar rezultātu 1:3, liecina organizatoru informācija. Rīdziniekiem iespēja revanšēties būs jau trešdien.

Vienīgos vārtus HK “Rīga” labā guva Frenks Razgals. Spēles rezultātu spēles septītajā minūtē atklāja “Almaz”, taču jau pēc brīža Razgals panāca rezultāta izlīdzināšanos. Bet jau pirmā perioda beigās “Almaz” dubultoja savu pārsvaru.

Otrajā un trešajā spēles trešdaļā rīdziniekiem diemžēl tikt pie vārtu guvuma neizdevās, lai gan bija vairākas iespējas spēlēt vairākumā. Taču pretinieki gan izmantoja šādu iespēju.

Pašās spēles beigās “Almaz” hokejists nopelnīja sodu par sitienu ar nūju 5+20 minūtes. Taču arī šo iespēju izmantot neizdevās, jo uz noraidīto soliņa devās Ulvis Balinskis, un rezultāts uz tablo vairs nemainījās līdz pat spēles beigām.

Šobrīd HK “Rīga” Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem 11. vietu, 29 spēlēs nopelnot 37 punktus.