HK «Rīga» atstāj sausā Minskas komandu MHL spēlē

HK "Rīga" otrdien Piņķos ar 3:0 uzvarēja Minskas "Junostj" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, informēja organizatori. Abas komandas trešdien tiksies atkārtoti.

Laukuma saimniekiem rezultatīvi uzbrukumā bija Oskars Batņa, kuru atzina par labāko uzvarētāju sastāvā, Artūrs Ševčenko un Edgars Siksna, bet vārtus neskartus nosargāja Rihards Cimermanis.

Rezultātu pirmās trešdaļas vidū atklāja Batņa, vairākumā veiksmīgi pacīnoties viesu vārtu priekšā. Savukārt vēl pēc trim minūtēm Ševčenko individuāli izlauzās līdz vārtiem un pārsvaru divkāršoja. Otrajā trešdaļā HK "Rīga" skaitlisko pārsvaru realizēja Siksna, un rezultāts kļuva 3:0. Pēdējā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās un laukuma saimnieki droši nosargāja uzvaru.

Galvenā trenera Leonīda Tambijeva vadītā HK "Rīga" ar 39 spēlēs gūtiem 78 punktiem saglabāja 5.vietu Rietumu konferencē. Latvijas hokeja federācijas valde otrdien apstiprināja lēmumu nepagarināt līgumu ar Tambijevu U-20 izlases galvenā trenera amatā.