HK «Rīga» arī otrajā spēlē pieveic SKA-1946 hokejistus

HK "Rīga" pirmdien Piņķos ar 4:2 pārspēja Sanktpēterburgas SKA-1946 vienību Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē un izcīnīja abu komandu cīņā divās dienās otro uzvaru, informēja organizatori. Atkārtotā uzvara ļāva HK "Rīga" pakāpties uz 4.vietu Rietumu konferencē.

Vēl nedaudz vairāk kā piecas minūtes pirms spēles beigām HK "Rīga" bija vadībā ar 4:0, taču galotni sev radīja nervozāku, trijās minūtēs ielaižot divus vārtus.

Par labāko mājinieku sastāvā atzina uzbrucēju Edgaru Kurmi, kurš otrajā spēlē pēc kārtas atklāja rezultātu. Kurmis precīzi meta piecas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām, savukārt otrajā periodā Andris Siksnis laukuma saimniekiem panāca divu vārtu pārsvaru. Pēdējā periodā Nikolajs Jeļisejevs un Krišs Lipsbergs pa reizei realizēja skaitlisko vairākumu, nodrošinot HK "Rīga" vadību ar 4:0.

Salvis Balandins laukuma saimnieku vārtus noturēja neskartus līdz 55. minūtei, bet divas minūtes pirms mača beigām SKA-1946 guva savus otros vārtus.

HK "Rīga" ar 26 spēlēs gūtām 19 uzvarām un 56 punktiem, pateicoties lielākam uzvaru skaitam, turnīra tabulā apsteidza MHK "Spartak", ar ko tiksies nākamajā spēlē sestdien izbraukumā.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē HK "Rīga" hokejisti SKA-1946 svētdien pieveica ar 3:2.