HK «Rīga» ar zaudējumu sāk izbraukumu Krievijā

HK "Rīga" piektdien Čehovā ar 1:2 piekāpās vietējam "Russkije Vitjazi" izbraukuma pirmajā spēlē Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), informēja organizatori. Abas komandas sestdien tiksies vēlreiz.

Rezultātu Zigurda un Haralda Podziņu pārstāvētie laukuma saimnieki atklāja otrajā trešdaļā, kad panāca divu vārtu pārsvaru. Savukārt HK "Rīga" uzbrucējs Kārlis Ozoliņš pēdējā perioda vidū rezultāta starpību samazināja. Visi viesu centieni atlikušajā laikā rezultātu izlīdzināt bija nesekmīgi.

HK "Rīga" ar 43 spēlēs gūtiem 84 punktiem ir 5. vietā Rietumu konferencē. Regulārās sezonas noslēgumā katrā divīzijā astoņas no 10 komandām iekļūs izslēgšanas spēlēs. HK "Rīga" Ziemeļrietumu divīzijā ieņem otro vietu, taču dalību izslēgšanas turnīrā formāli vēl nav nodrošinājusi.