Girgensons gūst vārtus «Sabres» zaudējumā; neveiksmi piedzīvo arī Bļugera «Penguins»

Ar sezonas divpadsmito vārtu guvumu trešdien izcēlās Zemgus Girgensons, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 2:3 piekapās spēcīgajai Kolorado "Avalanche". Zaudējumu piedzīvoja arī Teodora Bļugera pārstāvēta Pitsburgas "Penguins", kas viesos ar 1:2 piekāpās Losandželosas "Kings", vēsta Nacionālā hokeja līga (NHL).

Girgensons vārtus guva pirmā perioda izskaņā, tobrīd panākot 1:1. Viņš spēja izcīnīt vietu vārtu priekšā, no kurienes ar vienu pieskārienu prata ripu ieraidīt pretinieku vārtos.

Girgensons izlīdzina rezultātu

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šī bija trešā spēle pēc kārtas, kad Girgensons atzīmējās ar rezultativitātes punktiem. Pirmajā no šīm spēlēm viņš guva vārtus, savukārt iepriekšējā mačā asistēja partneriem divas reizes.

Šajā spēlē latviešu uzbrucējs spēlēja nepilnas 15 minūtes (14:50), no kurām minūti un 34 sekundes skaitliskajā mazākumā. Vienu sekundi viņš bija uz ledus arī vairākumā. Sev atvēlētajā laikā viņš izpildīja vienu metienu, kā arī atņēma vienu pretinieku ripu. Spēli Girgensons noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Bufalo "Sabres" - Kolorado "Avalanche" spilgtākās epizodes

Tikmēr citā spēlē Bļugers spēlēja nepilnas 14 minūtes (13:46), no kurām divas minūtes un 23 sekundes skaitliskajā mazākumā. Bļugers izpildīja vienu metienu, veica spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" 62 spēlēs tikuši pie 80 punktiem, kas ir ceturtais labākais rādītājs starp NHL Austrumu konferences komandām. Savukārt "Sabres" 63 spēles sakrājuši 66 punktus, esot 13. vietā.

Piektdien "Pingvīni" turpinās izbraukumu sēriju pret Anaheimas "Ducks", savukārt "Sabres" izbraukumā spēlēs pret Vegasas "Golden Knights".