Girgensona pārstāvētā «Sabres» uzvar Detroitas «Red Wings»

Bufalo “Sabres” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 2:1 izbraukumā uzvarēja Detroitas “Red Wings” vienību, liecina organizatoru informācija. Latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons ar rezultativitāti šajā spēlē neizcēlās.

Zemgus laukumā pavadīja 11 minūtes un 18 sekundes, pielietojot trīs spēka paņēmienus, reizi metot pa vārtiem un uzvarot piecos no 11 iemetieniem. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu “Sabres” labā pirmās trešdaļas 11. minūtē atklāja Džeks Aikels. Otrajā trešdaļā “Sabres” palielināja pārsvaru – precīzs bija Mets Mulsons, bet pēc dažām minūtēm, pateicoties Tomāša Tatara precizitātei, detroitieši spēja samazināt rezultāta starpību.

Ar 72 punktiem 73 spēlēs “Sabres” šobrīd ierindojas NHL Austrumu konferences 14. pozīcijā.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs jau otrdien, krustojot nūjas ar Pitsburgas “Penguines”.