Girgensona Bufalo «Sabres» gūst punktu pagarinājumā zaudētā spēlē

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien ar 4:5 pagarinājumā zaudēja Vašingtonas "Capitals" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Bufalo komanda aizvadīja četrās dienās trešo cīņu.

Girgensons Bufalo notikušajā spēlē laukumā bija 17 minūtes (17:16), vienreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Par pārkāpumu pret Girgensonu "Sabres" arī ieguva iespēju divas minūtes spēlēt vairākumā.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Aleksandrs Ovečkins, pēc kura precīzajiem metieniem "Capitals" jau 5. minūtē bija vadībā ar 2:0. Kristians Erhofs un Kodijs Hodžsons Bufalo komandai panāca izlīdzinājumu un cīņas turpinājumā "Sabres" vēl divreiz atspēlējās pēc Filipa Varones un Hodžsona gūtajiem vārtiem. Pagarinājumā pēc nospēlētas minūtes uzvaru "Capitals" pēc Ovečkina piespēles nodrošināja Maiks Grīns, kam tie bija karjerā 100. vārti.

Ar sezonā iemestām 38 ripām Ovečkins ir līderis sezonas snaiperu sarakstā.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans atgādināja, ka komanda četrās dienās aizvadīja trešo spēli un teica, ka hokejisti parādīja itin atzīstamu sniegumu, taču vēl ir pie kā piestrādāt.

Girgensons debijas sezonā 51 spēlē ir guvis četrus vārtus un veicis 10 rezultatīvu piespēļu. Vārtu gūšanā Latvijas uzbrucējam nav sekmējies kopš 21.decembra, un janvārī Girgensons nav arī rezultatīvi piespēlējis.

"Sabres" ar 52 spēlēs gūtiem 36 punktiem un 14 uzvarām arvien ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Nākamā spēle Bufalo klubam būs ceturtdien Fīniksā pret "Coyotes".