Girgensona Bufalo «Sabres» arvien pagarina neveiksmju sēriju

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien ar 0:2 izbraukumā zaudēja Ņujorkas "Rangers" un pagarināja neveiksmju sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina rīkotāju informācija.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (12:44), divreiz meta pa vārtiem, kā arī veica četrus spēka paņēmienus. Girgensona lietderības rādītājs bija neitrāls.

Laukuma saimniekiem nepārspēts vārtos palika Henriks Lundkvists, kurš atvairīja visus 29 metienus. "Rangers" spēlētāji pa Raiena Millera sargātajiem Bufalo kluba vārtiem meta 46 reizes, un pa reizei viesu vārtsargu pārspēja pirmajā un otrajā trešdaļā. Vārtus guva Deriks Brasards un Kriss Kreiders.

"Sabres" hokejistiem 15 spēlēs izdevies gūt divas uzvaras un iekrāt piecus punktus, kas komandu ierindo pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgā kopumā. Nākamo cīņu "Sabres" aizvadīs sestdien mājās pret Anaheimas "Ducks".