Girgensona Bufalo «Sabres» ar uzvaru atgriežas pēc olimpiskās pauzes

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā un Teda Nolana trenētā Bufalo "Sabres" otrdien ar 3:2 mājās pieveica Karolīnas "Hurricanes" pirmajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pēc Soču olimpiskā turnīra noslēguma, informēja organizatori. Girgensons rezultativitātes punktus neguva.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (15:27), pa vārtiem nemeta un spēka paņēmienus neveica, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

Kristians Erhofs un Tailers Eniss otrajā un trešajā periodā divreiz izvirzīja "Sabres" vadībā, taču Ēriks Stāls un Aleksandrs Sjomins viesiem ik reizi panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus laukuma saimniekiem 44 sekundes pirms spēles beigām guva Erhofs, kam tas bija spēlē otrais precīzais metiens. Raiens Millers Bufalo komandas vārtos atvairīja 36 metienus.

Girgensons NHL debijas sezonā 57 spēlēs ir guvis piecus vārtus un veicis 12 rezultatīvu piespēļu. "Sabres" ar 58 spēlēs gūtiem 40 punktiem un 16 uzvarām arvien ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. NHL regulāro sezonu Bufalo klubs turpinās trešdien mājās pret Bostonas "Bruins".