«Dinamo» svin pirmo uzvaru šajā sezonā; Daugaviņam vārti

Pētera Skudras trenētā Rīgas “Dinamo” vienība Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē otrdien ar 4:3 uzvarēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Podoļskas “Vitjaz”, izcīnot pirmo uzvaru šajā sezonā, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu atklāja tieši Daugaviņš, un jau septītajā minūtē viesi izvirzījās vadībā. Rīdzinieku atbilde gan sekoja jau pēc piecām spēles minūtēm – rezultātu izlīdzināja Konstantīns Komareks. Pirmā trešdaļa beidzās ar rīdzinieku pārsvaru, kuru panāca Zaka Mičela vārtu guvums.

Otrās trešdaļas viducī “Vitjaz” panāca izlīdzinājumu, kad vairākumu izmantoja Aleksandrs Sjomins, un vēl pēc brīža Mihails Smoļins jau izvirzīja viesus vadībā. Tomēr pašās perioda beigās Lauris Dārziņš rezultātu izlīdzināja 3:3

Noslēdzošās trešdaļas ievadā rīdziniekus vadībā izvirzīja Dārziņš, gūstot šajā spēlē jau otros vārtus. "Vitjaz", lai arī nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr izlīdzināt rezultātu nevarēja.

“Dinamo” pirmajās divās spēlēs guvis zaudējumus – ceturtdien ar 2:3 piekāpjoties Nursultanas “Baris” vienībai, bet sestdien ar 1:3 zaudējot Helsinku “Jokerit”, kuru pārstāv vārtsargs Jānis Kalniņš.