Ceturtdaļfinālos plāno labot pasaules čempionātu apmeklētības rekordu

Baltkrievijā ceturtdien risināsies četri ceturtdaļfināli, kuros rīkotāji plāno sagaidīt pasaules hokeja čempionātu apmeklētības rekordu. Sagaidāms, ka čempionāts Minskā pārspēs pirms 10 gadiem Prāgā sasniegto maksimumu, liecina organizatoru informācija.

Pasaules čempionāta priekšsacīkstēs grupu turnīros 56 spēles divās Minskas arēnās klātienē redzēja 536 518 līdzjutēju jeb vidēji 9950 skatītāju spēlē.

Absolūtos skaitļos Prāgā 2004.gadā sasniegtajā rekordā pasaules čempionātā bija 552 097 skatītāji. Taču Čehijā bija cits turnīra formāts ar 56 spēlēm.

Savukārt Minskā pasaules čempionus noskaidros svētdien turnīra 64. spēlē, līdz ar to pēc līdzjutēju kopskaita Minskā būs viskuplāk apmeklētais turnīrs. Baltkrievija kļuva par 18. valsti, kurā noticis pasaules čempionāts.

Pirmo ceturtdaļfinālu plkst. 16 sāks ASV un Čehija, savukārt stundu vēlāk otrā arēnā laukumā dosies Krievijas un Francijas hokejisti. Vakara cēlienā plkst. 20 ieplānota Kanādas un Somijas izlašu spēle, bet pēdējo pusfinālistu noteiks Baltkrievija un Zviedrija spēlē, kas sāksies plkst. 21. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti