Bukmeikeri paredz HK «Kurbads» vēl vienu Latvijas hokeja čempionu titulu

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā pašreizējie titula īpašnieki HK "Kurbads" būs izteikti favorīti pret pirmo reizi tik tālu tikušo "Zemgale/LLU", tomēr Jelgavas kluba līdzšinējais sniegums apliecina, ka ar to būs jārēķinās, uzskata bukmeikeru uzņēmumā "Betsafe". Finālsērijas pirmā spēle pirmdien plkst. 19.40 sāksies "Kurbads" ledus hallē, un maču tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

"Zemgale/LLU" pusfinālā pieveica regulārās sezonas uzvarētājus HK "Mogo" un debitēs finālsērijā, turpretim HK "Kurbads" ar vairākiem pieredzējušiem hokejistiem sastāvā finālā spēlēs piekto sezonu pēc kārtas. 

Izvērtējot gan regulārās sezonas rezultātus, gan paturot prātā HK "Kurbads" čempionu statusu, izmaksu likme uz favorītu uzvaru čempionātā ir 1,21, turpretim "Zemgale/LLU" izredzes triumfēt cīņā par zelta medaļām novērtētas ar koeficientu 4,00. 

Bukmeikeri gan lēš, ka nav pamata gaidīt finālā spēli uz vieniem vārtiem. Regulārajā sezonā HK "Kurbads” uzvarēja piecās no sešām savstarpējām spēlēm, bet trīsreiz tikai ar vienu vārtu pārsvaru. Izredzes finālsērijā komandām aizvadīt vismaz sešas spēles raksturo koeficients 1,85.

Latvijas čempionāta finālsērijā uzvarētāju cīņā līdz vienas komandas četrām uzvarām atsāka noteikt 2014.gadā, un kopš tā laika finālā vienmēr ir bijušas vajadzīgas vismaz sešas spēles.

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti