Balcers NHL sezonu noslēdz ar graujošu zaudējumu pret «Golden Knights»

Regulārās sezonas pēdējā spēlē Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" trešdien ar 0:6 zaudēja Vegasas "Golden Knights", liecina Nacionālās Hokeja līga (NHL) informācija. Sanhosē vienība izslēgšanas turnīram nekvalificējās.

Balcers spēlēja 18 minūtes (18:37), no kurām teju četras minūtes (3:52) mazākumā. Viņš izpildīja trīs metienus, divus spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus un atbruņoja divus pretiniekus. Spēli liepājnieks noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Šosezon latvietis nospēlēja 41 spēli, kuru laikā guva astoņus vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles.

Sanhosē sezonu noslēdza ar 49 punktiem 56 spēlēs, kas dod septīto vietu NHL Rietumu divīzijā.

Pēdējās regulārās sezonas spēles tiks aizvadītas sestdien, kad tiks noskaidrotas 16 komandas, kas turpinās cīņu par Stenlija kausu izslēgšanas turnīrā.