Balceram vārti un rezultatīva piespēle «Sharks» uzvarētā spēlē

Latviešu hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa pārstāvētajai Sanhosē "Sharks" ar 6:2 pieveikt Kolorado "Avalanche", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Ar rezultatīvu piespēli Balcers atzīmējās komandas pirmajā vārtu guvumā, tobrīd rezultātam kļūstot 1:2. Latvietim šī bija ceturtā rezultatīvā piespēle šosezon.

Balcers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Savukārt vārtu guvumā Balceram šoreiz talkā nāca veiksme. Pēc latvieša metiena ripa no vārtsarga atlēca laukumā un pēc rikošeta ar "Avalanche" spēlētāju nūju atrada ceļu vārtu tīkliņā, Sanhosē komandai pirmo reizi izvirzoties vadībā (3:2). Balceram šis bija otrais vārtu guvums šosezon.

Balcers ar veiksmes palīdzību gūst vārtus

Balcers šajā spēlē uz ledus pabija nepilnas 14 minūtes (13:49), no kurām minūti un 43 sekundes skaitliskajā vairākumā. Balcers izpildīja vienu metienu un bloķēja divas ripas. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +2.

Vēl otrā perioda ievadā Kolorado komanda bija vadībā ar 2:0, taču atlikušajā laikā "Sharks" guva sešus bezatbildes vārtus.

Sezonas kopvērtējumā "haizivis" ar 18 punktiem 19 mačos ieņem septīto vietu NHL Rietumu divīzijā. Lai kvalificētos izslēgšanas turnīram, jāiekļūst divīzijas labāko četru vienību vidū.

Piektdien "Sharks" uzņems Vegasas "Golden Knights".