Balceram un Bļugeram pa piespēlei, latviešu komandu panākumi NHL spēlēs atšķirīgi

Rūdolfs Balcers un Teodors Bļugers savu punktu krājumu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sestdien papildināja katrs ar rezultatīvu piespēli. Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" mājās ar 5:2 pārspēja Vinipegas "Jets", savukārt Pitsburgas "Penguins" ar Bļugeru sastāvā viesos ar 4:5 piekāpās Tampabejas "Lightning". Laukumā devās arī Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" mājās ar 3:1 uzveica Detroitas "Red Wings", liecina NHL informācija.

Balcers laukumā bija 11 minūtes (10:35), divreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet maču noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Balcers Otavas "Senators" rezultatīvā uzbrukumā

Komandas debitants izcēlās jau spēles trešajā minūtē, kad rezultāta atklāšanā asistēja Markam Stounam. "Senators" mača gaitā ne brīdi nebija iedzinējos un pēdējā periodā sasniedza 5:1 pārsvaru. Stouns guva divus vārtus, bet Anderss Nilsons vārtos atvairīja 44 metienus.

Teodora Bļugera kautiņš ar Adamu Ērnu

Arī Bļugers rezultatīvi piespēlēja pirmo vārtu guvumā, kad rezultātu 14.minūtē atklāja Garets Vilsons. Bļugers uz ledus bija septiņas minūtes (6:55) un piecas minūtes par kautiņu ar Adamu Ērnu pavadīja uz sodīto soliņa. Teodors izpildīja vienu metienu pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, nopelnot neitrālu lietderības rādītāju. Ar rezultatīvu piespēli izcēlās arī Sidnijs Krosbijs, kurš aizvadīja 916. spēli "Penguins" sastāvā un kļuva par Pitsburgas kluba rekordistu.

Teodors Bļugers rezultatīvi piespēlē

Savukārt Girgensons spēlēja 17 minūtes (17:17), veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Visi vārti spēlē Bufalo tika gūti otrajā trešdaļā.

Pitsburgas "Penguins" ieņem 8.vietu Austrumu konferencē, par divām pozīcijām apsteidzot Bufalo "Sabres", bet Otavas "Senators" tabulā arvien ir pēdējā ailītē 16 klubu konkurencē.