Balceram rezultatīva piespēle Otavas «Senators» zaudējumā Detroitā

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" ceturtdien viesos ar 2:3 piekāpās Detroitas "Red Wings" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, ciešot otro neveiksmi pēc kārtas, liecina NHL informācija. Balcera rēķinā bija viena rezultatīva piespēle.

Latvijas uzbrucējs laukumā bija 10 minūtes (9:31), četras reizes meta pa vārtiem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Balcers piespēlē "Senators" rezultatīvā uzbrukumā

Balcers sešarpus minūtes pirms otrās trešdaļas beigām asistēja Metam Dišenē, kurš panāca neizšķirtu 2:2. Tomēr trīsarpus minūtes vēlāk Franss Nielsens guva "Red Wings" uzvaras vārtus. Divi vārtu guvumi uzvarētājiem bija Andreasa Atanasiu rēķinā.

Debijas sezonā pasaulē spēcīgākajā līgā Balcers 14 spēlēs ir guvis vienus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles.

"Senators" ar 57 spēlēs gūtiem 47 punktiem ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Senators" aizvadīs sestdien Vinipegā pret "Jets".