Balcera Sanhosē «Sharks» NHL mačā zaudē «Ducks»

Latviešu hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" trešdien ar 1:4 regulārās sezonas spēlē piekāpās Anaheimas "Ducks", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Sanhosē komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Balcers spēlēja 15 minūtes (15:22), no kurām divas (2:14) skaitliskajā vairākumā un minūti (1:20) – mazākumā. Viņš šajā spēlē divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus. Spēli liepājnieks noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Iepriekš "Sharks" bija uzvarējuši piecās no sešām pēdējām spēlēm, taču trīs zaudējumi pēc kārtas mazina cerības iekļūt izslēgšanas turnīrā.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 40 punktiem 42 spēlēs ir sestajā vietā NHL Rietumu konferencē. Izslēgšanas spēlēm kvalificēsies četras labākās divīzijas komandas.

Saīsinātajā NHL sezonā šoreiz paredzētas 56 regulārās sezonas spēles.

Nākamo spēli Sanhosē komanda piektdien viesos aizvadīs pret Minesotas ""Wild".