Balcera pirmie vārti palīdz «Sharks» tikt pie panākuma; Bļugeram rezultatīva piespēle uzvarā

Pirmos vārtus šajā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) sezonā sestdien guva Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 5:4 pieveica Sentluisas "Blues". Tikmēr citā spēlē Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 3:2 pārspēja Ņujorkas "Islanders", Bļugeram tiekot pie kārtējās rezultatīvās piespēles. Savukārt Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 2:4 zaudēja Nešvilas "Predators", liecina NHL informācija. Merzļikins šajā spēlē guva traumu.

Balcers ar precīzu metienu atzīmējās otrā perioda ievadā, tobrīd panākot 3:0. Latvietis saņēma piespēli vārtu priekšā un, neapstrādājot ripu, uzreiz to raidīja tīkliņā.

Balcers gūst sezonas pirmos vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Balcers kopumā spēlēja 15 minūtes (15:23), kuru laikā veica divus metienus un bloķēja vienu pretinieku raidījumu. Spēli latvietis noslēdza ar +/- rādītāju +2.

Balcers tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Sanhosē komandai šī bija trešā spēles pēc kārtas, kurā komandai izdevies tikt pie kopvērtējuma punktiem.

Sanhosē "Sharks" un Sentluisas "Blues" spēles momenti

Tikmēr Bļugers spēlēja nepilnas 17 minūtes (16:44), no kurām pusotru (1:31) skaitliskajā mazākumā. Viņš šajā spēlē pa vārtiem nemeta, bet bloķēja vienu pretinieku ripu. Tāpat Bļugers uzvarēja 44% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Bļugers savu septīto rezultatīvo piespēli atdeva trešajā periodā, palīdzot "Pingvīniem" izlīdzināt rezultātu (2:2).

Bļugers asistē vārtu guvumā

Šī bija tūkstošā spēlē Pitsburgas kapteinim Sidnija Krosbijam, kurš atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Pitsburgas "Penguins" un Ņujorkas "Islanders" mača zīmīgākās epizodes

Šī bija ceturtā "Penguins" uzvara pēdējās piecās spēlēs. Turklāt trīs no šiem panākumiem gūti tieši pret "Islanders".

Savukārt citā spēlē Merzļikins atvairīja 35 no 39 metieniem jeb 89,7%. Latviešu vārtsargs spēlēja vien 42 minūtes un 40 sekundes, jo pēc kontakta ar pretinieku spēlētāju, trešā perioda ievadā guva traumu un bija spiests spēli beigt priekšlaicīgi.

Merzļikins vēl pavisam nesen tikai atgriezās pēc ķermeņa augšdaļas savainojuma dziedēšanas.

Pēc spēles komandas biedri slavēja latviešu vārtsarga spēli, norādot, ka cer viņu drīzumā redzēt atpakaļ ierindā.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Nešvilas "Predators" spēlēs svarīgākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 19 punktiem 16 spēlēs ieņem ceturto vietu NHL Austrumu divīzijā. Piektajā vietā Centrālajā divīzijā ir "Blue Jackets", kas 19 mačos iekrājuši 20 punktus, kamēr "Sharks" ar 16 punktiem tikpat spēlēs ir septītie Rietumu divīzijā. Lai kvalificētos izslēgšanas turnīram, regulārā sezona jānoslēdz divīzijas labāko četru komandu vidū.

Pirmdien Sanhosē "Sharks" tiksies ar Minesotas "Wild", bet dienu vēlāk "Penguins" spēlēs ar Vašingtonas "Capitals", kamēr "Blue Jackets" spēkosies ar Čikāgas "Blackhawks".