Balcera komanda piedzīvo zaudējumu NHL mačā

Nacionālās Hokeja līgās (NHL) klubs Sanhosē "Sharks" ar Rūdolfu Balceru ierindā piektdien ar 4:5 pagarinājumā piekāpās Vegasas "Golden Knights", liecina NHL informācija. Sanhosē komandai šis bija ceturtais zaudējums pēdējās piecās spēlēs.

Balcers spēlēja 14 minūtes (14:21), no kurām trīs minūtes (3:21) skaitliskajā vairākumā. Viņš divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Jau spēles pirmajā daļā Vegasas komanda guva trīs vārtu pārsvaru. Vadību viņi noturēja līdz pat trešā perioda pēdējām minūtēm, tomēr vien minūti un septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām "Sharks" izlīdzināja rezultātu. Pagarinājumā pārāki bija "Golden Knights".

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 19 punktiem 21 mačā atrodas priekšpēdējā septītajā vietā NHL Rietumu divīzijā. Lai kvalificētos izslēgšanas mačiem, regulārā sezona jānoslēdz divīzijas labāko četru vienību vidū.

Abas komandas atkārtoti spēkosies sestdien.