Bļugera pārstāvētā «Canucks» NHL regulārās sezonas izskaņā zaudē «Jets» hokejistiem

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien pielietoja divus spēka paņēmienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Canucks" viesos ar rezultātu 2:4 zaudēja Vinipegas "Jets" vienībai, abām komandām noslēdzot regulāro sezonu.

Bļugers  uz ledus pavadīja 14 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā pielietoja divus spēka paņēmienus un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -3.

Pirmajā trešdaļā Vankūveras komandu vadībā izvirzīja Konors Gārlends, taču turpinājumā neizšķirtu panāca Gabriels Vilardi. Otrā perioda ievadā laukuma saimnieki pārņēma vadību pēc Koula Perfeti gūtajiem vārtiem, tomēr "Canucks" vairākumu rezultatīvi izdevās noslēgt Ēliasam Lindholmam, rezultātam atkal kļūstot neizšķirtam.

Trešajā trešdaļā pēc spēlētām piecām minūtēm vienu vārtu pārsvaru "Jets" atguva Ņikita Čibrikovs, bet spēles izskaņā tukšos "Canucks" vārtos vēl ripu raidīja Perfeti.

Vinipegas "Jets" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

Regulārajā sezonā 68 spēlēs Bļugers guva sešus vārtus un 22 reizes rezultatīvi piespēlēja. 28 rezultativitātes punkti sezonā Bļugeram ir atkārtots labākais panākums. Tikpat rezultatīvs sniegums Teodoram bija 2021./2022. gada sezonā, kad Pitsburgas "Penguins" sastāvā viņa rēķinā bija deviņi vārti un 19 piespēles.

"Canucks" ar 109 punktiem 82 spēlēs ieņēma trešo vietu Rietumu konferencē un izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar Nešvilas "Predators", kas Rietumos ierindojās sestajā pozīcijā. NHL publicētais spēļu saraksts liecina, ka konferences ceturtdaļfināla sēriju Vankūveras komanda sāks svētdien savā laukumā.

Stenlija kausa izcīņā piedalīsies arī aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers", kas svētdien mājās sāks sēriju pret Tampabejas "Lightning".