Virslīgā Rīgas derbija mačā uzvaru gūst RFS

Rīgas derbijā svētdien virslīgas spēlē uzvaru svinēja RFS, kas ar 2:1 uzvarēja ambiciozo "Riga FC" vienību, bet otrā duelī ar 4:0 pārliecinošu uzvaru pār "Valmiera Glass/ViA" svinēja "Liepāja/Mogo", kurai ar trīs vārtu guvumiem izcēlās Artūrs Karašausks, liecina organizatoru informācija.

Mača rezultāts tika atklāts spēles 31. minūtē, kad Darko Lemajičs izvirzīja vadībā "Riga FC". Taču otrā puslaika sākumā ukraiņu leģionārs Maksims Marusičs izlīdzināja rezultātu, realizējot 11 metru soda sitienu. Taču uzvaru RFS atnesa Roberta Savaļnieka vārtu guvums 69. minūtē.

Vēlāk svētdien pārliecinošu uzvaru izcīnīja "Liepāja/Mogo" komanda, ar 4:0 uzvarot līgas jaunpienācēju "Valmiera Glass/ViA".

Trīs vārtu guvumi Artūra Karašauska rēķinā, bet ar vienu vārtu guvumu izcēlās Jānis Ikaunieks.

Virslīgā komandas jau aizvadījušas katra pa divām spēlēm. Šobrīd līderpozīcijās ir "Liepāja/Mogo" ar sešiem punktiem, turklāt komanda nav zaudējusi nevienus vārtus. Ar tikpat punktiem otrajā pozīcijā ieirindojas FK "Ventspils", bet bet pozīciju zemāk - RFS.

Tikmēr ceturtajā vietā ar trim punktiem ir pērnās sezonas čempionvienība Jūrmalas "Sprtaks", aiz kura seko FK "Jelgava", bet sestajā vietā pagaidām ez uzvarām esošā "FC Riga". Bez punktiem pagaidām arī "Metta/LU" un "Valmiera Glass/Via", kas ierindojas attiecīgi septītajā un astotajā vietā.