Pašreizējie titula īpašnieki Spānijas futbolisti pirmdien Tulūzā ar prāvu pārsvaru aizvadīja pirmo puslaiku pret Čehiju, tomēr rezultātā tas neatspoguļojās un Eiropas čempionāta D grupas mačā arvien ir neizšķirts 0:0.

Spāņu pārsvars gan ilgstoši nepalīdzēja viņiem izveidot bīstamas situācijas pie Petra Čeha sargātajiem vārtiem.

Pirmoreiz briesmās Čehijas vārti nonāca 16.minūtē, kad pēc Davida Silvas piespēles Alvaro Moratam īsti neizdevās sitiens vārtsarga laukumā, un Čehs glāba komandu.

Vēlreiz Morata čehu vārtus apdraudēja 29.minūtē, raidot bumbu garām vārtu tālajam stabam.

Savukārt Čehs 40.minūtē bloķēja Hordi Albas sitienu no tuvas distances.

Pašās puslaika beigās pirmo situāciju pie pretinieku vārtiem radīja arī čehi, taču Davids de Gea vārtos viegli tvēra Tomāša Necida sitienu no soda laukuma robežas.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.