Pašreizējie čempioni Spānijas futbolisti piektdien Nicā daudz uzbruka un pirmajā puslaikā panāca 2:0 pārsvaru pret turkiem Eiropas čempionāta grupas spēlē. Rezultātu 34.minūtē atklāja Alvaro Morata, bet trīs minūtes vēlāk Nolito iesita otros vārtus.

Morata pēc teicamas Nolito piespēles bumbu vārtos raidīja ar galvu.

Tikai dažas minūtes vēlāk pie saviem vārtiem kļūdījās Memets Topals un bumba nonāca pie Nolito, kurš ar sitienu apakšējā stūrī divkāršoja pārsvaru.

Jau mača sākums apliecināja, ka Spānija ir noskaņojusies uzbrukumā uzspiest pretiniekiem savu spēles stilu.

Turcijas vārtsargs Volkans Babakans 6.minūtē atvairīja Moratas tālu sitienu.

Savukārt 11.minūtē Hordi Albas sitienu centās nobloķēt Hakans Balta, no kura bumba skāra vārtu staba ārpusi.

Ar retiem pretuzbrukumiem atbildēja Turcijas izlase, un 26.minūtē Hakans Čalkanoglu pēc soda sitiena raidīja bumbu nedaudz virs vārtiem.

Spāņi nekavējās sist arī no distances - 29.minūtē Nolito nedaudz pietrūka, lai trāpītu mērķī.

Nolito vēlreiz uzbrukuma smailē bija 32.minūtē, bet novirzīt bumbu ar papēdi īsti neizdevās.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.