Spēles pirmajā puslaikā savu izlasi vadībā izvirzīja Horvātijas izlases spēlētājs Luka Modričs, kurš rezultātu atklāja spēles 41. minūtē. Līdz pat spēles beigām Turcijas valstsvienības centieniem gūt šajā spēlē kaut vienus vārtus nevainagojās panākumiem. Taču arī Horvātijas izlasei mainīt rezultātu uz tablo tā arī neizdevās – spēle noslēdzās ar rezultātu 1:0 Horvātijas izlases labā.

Otrā puslaika sākumā moments bija Turcijas izlases spēlētājam Volkanam Šenam, taču bumba uzlidoja virsū tieši vārtsargam. Uzreiz pēc tam noraidījums Hakanam Baltam par rupju spēli.

Spēles 52. minūtē Horvātijas izlases spēlētāji uzbruka Volkana Babačana sargātajiem vārtiem, taču bumba trāpa pa vārtu pārliktni. Pēc dažām minūtēm horvātiem atkal teicamas vārtu gūšanas iespējas taču rezultāts uz spēles tablo nemainījās.

72. minūtē Ivana Perišiča raidītā bumba trāpīja pa vārtu pārliktni, izglābjot Turcijas izlasi no vēl vienu vārtu zaudējuma.

Visi Turcijas izlases spēlētāju centieni izlīdzināt spēles rezultātu beidzās nesekmīgi, liekot izlases galvenajam trenerim Fatiham Terimam krietni nervozēt.

Vēl svētdien Eiropas čempionāta finālturnīrā tiks aizvadītas divas spēles - Ziemeļīrija tiksies ar Poliju, savukārt pašā vakarā šobrīdējā pasaules čempione Vācija cīnīsies pret Ukrainu.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.