Beļģijas futbola izlase grupu turnīra priekšpēdējā kārtā sestdien Bordo Eiropas čempionāta finālturnīra mača pirmajā puslaikā daudz kontrolēja bumbu un neizpalika arī sitieni pa vārtiem, tomēr rezultāts saglabājās nemainīgs 0:0.

Pirmo bīstamāko situāciju izveidoja Beļģijas izlase 13.minūtē, kad pēc stūra sitiena no tuvas distances ar galvu sita Tobijs Olderveirelds, bet bumba aizlidoja gar vārtu tālo stabu.

Labā pozīcijā 21.minūtē soda laukumā no gaisa sita beļģu kapteinis Edens Azārs, tomēr bumba nogriezās virs vārtu pārliktņa.

Īrijas izlase pie pretinieku vārtiem parādījās reti un tuvāk panākumam bija 22.minūtē, taču Vess Hūlahans iestrēga ar bumbu uz soda laukuma līnijas.

Bumba 24.minūtē pabija īru vārtos, bet rezultāts nemainījās, jo Janiks Karasko piespēli saņēma, būdams aizmugures stāvoklī.

Savukārt Tomass Monjē 30.minūtē no tālākas distances bija tuvu tikai trāpījumam pa vārtu sānu tīklu.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.