Beļģijas futbola izlase sestdien otrajā puslaikā iesita divus vārtus un panāca 2:0 pārsvaru pret Īriju Eiropas čempionāta finālturnīra mačā. Pirmos vārtus 48.minūtē guva Romelu Lukaku, savukārt 61.minūtē Aksels Vitsels divkāršoja pārsvaru.

Ātrā uzbrukumā Lukaku saņēma bumbu tuvu soda laukumam un izmantoja plašo rīcības brīvību, lai raidītu bumbu vārtu apakšējā stūrī.

Teicamu saspēli beļģi parādīja otro vārtu guvumā, līdz Tomasa Monjē garu piespēli Vitsels noslēdza, precīzi sitot ar galvu.

Bumba jau 24.minūtē pabija īru vārtos, bet rezultāts tobrīd nemainījās, jo Janiks Karasko piespēli saņēma, būdams aizmugures stāvoklī.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.