«Valmiera Glass/ViA» uzvar FK «Jelgava» futbolistus, pietuvojas līderu trijniekam

Divi Žoržes Tešeiras gūti vārti sestdien palīdzēja "Valmiera Glass/ViA" mājās ar 3:1 pārspēt FK "Jelgava" futbolistus virslīgas spēlē un pietuvoties līderu trijniekam turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar "Spartaka" uzvaru Daugavpilī)
Tešeira mājiniekus vadībā izvirzīja 27.minūtē ar sitienu no soda laukuma, bet uzvaras vārtus no tuvas distances Portugāles pussargs guva 79.minūtē. Ar trešo vārtu guvumu mājinieku panākumu 85.minūtē pēc centrējuma nostiprināja Ofosu Apija.

FK "Jelgava" vārtu guvums bija 42.minūtē izlīdzinājumu ar patālu sitienu panākušā Igora Kozlova rēķinā.

Dienas otrajā spēlē Jūrmalas "Spartaks" viesos ar 3:2 pārspēja BFC "Daugavpils" vienību. Uzvarētājiem divus vārtus guva Nemanja Belakovičs.

Pirmajā puslaikā Sergejs Jerjomenko (10.) un Belakovičs (38.) panāca viesiem 2:0 vadību. Namdi Ofors (51.) vienus vārtus atguva taču Belakovičs (59.) atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Daugavpils komanda vēl tikai spēja samazināt rezultāta starpību, ko paveica Idovu Akintola (80.).

Savukārt svētdien FK "Ventspils" uzņems RFS futbolistus, bet līderi "Riga" FC mājinieku statusā tiksies ar FK "Liepāja". "Riga" FC un FK "Liepāja" spēli tiešraidē plkst. 18.50 varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Turnīra tabulas galvgalī līderiem "Riga" FC ir trīs punktu pārsvars pār tuvākajiem konkurentiem RFS, kas turklāt aizvadījuši divas spēles vairāk. "Spartaks" 23 spēlēs iekrājis 37 punktus un ir sešus punktus priekšā FK "Ventspils", kas aizvadījis divas spēles mazāk. "Spartakam" ar četru punktu deficītu seko Valmieras klubs.

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.