Vācijas futbolisti negaidīti pārliecinoši uzvar Portugāles izlasi

Pasaules čempionāta futbolā G grupas pirmajā spēlē pirmdien vieni no turnīra favorītiem Vācijas izlase negaidīti pārliecinoši ar 4:0 (3:0) pieveica respektējamo Portugāles izlasi.

Jau pirmajā puslaikā divus vārtus Vācijas valstsvienības labā guva Tomass Millers, bet vienus – Matss Humelss. Punktu savai uzvarai vācieši pielika otrajā puslaikā, kad jau savus trešos vārtus guva Minhenes „Bayern” pārstāvošais Millers.

Tādējādi Millers kļuva par pirmo un pagaidām vienīgo šī turnīra dalībnieku, kurš ir guvis trīs vārtus vienā spēlē. Līdztekus zaudējumam Portugāles izlasē noraidījumu izpelnījās aizsargs Pepe, bet traumu guva Fabiu Koentrau.

Arī pagājušā gada pasaules labākais futbolists Krištianu Ronaldu šoreiz bija neparasti nepamanāms, vien epizodiski radot draudus Vācijas izlases vārtiem.

Otra šīs grupas spēle notiks naktī uz otrdienu plkst. 1.00 pēc Latvijas laika, kad laukumā dosies ASV un Ganas izlases.