Vācija un Gana pa reizei atspēlējas un cīņu noslēdz neizšķirti

Ātriem uzbrukumiem bagātu cīņu Vācijas un Ganas futbola izlases sestdien Fortalezā noslēdza neizšķirti 2:2, un Pasaules kausa finālturnīra grupas kārtas spēlē vadībā pabija abas komandas, liecina rīkotāju informācija. Vācija ar divās spēlēs gūtiem četriem punktiem ir līdere G grupā, kur visām komandām vēl ir cerības uz vietu astotdaļfinālā.

Visi vārti tika gūti otrajā puslaikā - Vācijas izlase atklāja rezultātu, savukārt ganieši iesita divus nākamos vārtus un pārņēma vadību, ko tomēr nespēja noturēt. G grupā otrās kārtas pēdējā spēlē naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika spēlēs ASV un Portugāle.

Vāciju 51. minūtē vadībā izvirzīja Mario Gece, kurš izrāvienā saņēma tālu teicamu piespēli starp diviem aizsargiem un ar galvu trāpīja bumbu sev pa ceļgalu, pierādot, ka arī šādi var gūt vārtus. Taču Ganai pietika ar trim minūtēm, lai Andre Eijū līdzīgā tikai vairāk statiskā situācijā pēc centrējuma precīzi sistu ar galvu no tuvas distances un rezultātu izlīdzinātu. Savukārt Asamoa Gjans 63. minūtē jau vadībā izvirzīja Ganas izlasi, trāpot spēcīgu sitienu vārtu tālajā stūrī. No zaudējuma Vāciju izglāba uz maiņu laukumā uznākušais Miroslavs Kloze, kurš 71. minūtē aizsniedzās līdz bumbai un uzbrukumu noslēdza no pašas vārtu priekšas. Kloze Pasaules kausa finālturnīros ir guvis 15 vārtus, atkārtojot brazīlieša Ronaldo rekordu.

Pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvuma, taču lielākoties pateicoties Vācijas vārtsargam Manuelam Noieram, kurš atvairīja vairākus bīstamus sitienus. Savukārt pēc pārtraukuma Ganas izlase vairs nebija tik aktīva, tomēr spēle arvien risinājās aizraujoši un spraigiem notikumiem bagāti.