Galvenais treneris Slaviša Stojanovičs nosauc Latvijas futbola valstsvienības sastāvu

Šovakar Rīgā, Doma laukumā beigsies pludmales volejbola dienas

Eiropas līgas kvalifikācijas spēle. "Riga FC" 1:0 "København"

«Riga» FC ar uzvaru pār «København» futbolistiem nepietiek iekļūšanai Eiropas līgā

Latvijas futbola čempionvienība "Riga" FC ceturtdien mājās ar 1:0 uzvarēja Dānijas klubu "København" Eiropas līgas kvalifikācijas izšķirošās kārtas atbildes mačā, tomēr ar to bija par maz, lai divu spēļu summā tiktu pamatturnīrā, liecina rīkotāju informācija.

Divu spēļu summā ar 3:2 pārāki bija "København" futbolisti un iekļuva Eiropas otrā prestižākā klubu turnīra grupu kārtā.

Vienīgos vārtus laukuma saimniekiem otrajā puslaikā guva brazīlietis Felipe Brisola.

Apzinoties nepieciešamību atspēlēt divu vārtu deficītu, rīdzinieki spēli sāka aktīvi un centās izveidot iespējas uzbrukumā. Līdz labiem sitieniem pa vārtiem pirmajā puslaikā gan allaž pietrūka, lai arī bumba vairāk turējās viesu laukuma pusē. Pēc pārtraukuma Roberta Ozola modrību mājinieku vārtos pārbaudīja arī Dānijas čempioni.

Rīdziniekus vadībā 75. minūtē izvirzīja Brisola ar teicamu sitienu ārpus soda laukuma robežas vārtu apakšējā stūrī. "København" vistuvāk panākumam bija 86.minūtē, bet soda laukumā izdevīgā situācijā vārtos netrāpīja Pjers Sotiriu. Savukārt pēc Denisa Rakela sitiena ar galvu "København" glāba viesu vārtsargs Stens Gritebusts. Pēdējās minūtēs Dānijas kluba aizsardzība kļūdas nepieļāva, turklāt jau kompensācijas laikā par otro brīdinājumu noraidījumu nopelnīja rīdzinieku aizsargs Giorgs Valerians.

Abu komandu pirmajā spēlē pirms nedēļas Dānijā ar 3:1 bija pārāki "København" futbolisti. Atbildes spēlē "Riga" FC tikšanai tālāk būtu pieticis mača galotnē gūt vēl vienus vārtus.

Eirokausu sezonu "Riga" FC sāka Čempionu līgas kvalifikācijā, kur pirmajā kārtā piekāpās Īrijas čempioniem "Dundalk". Turpinājumā, nonākuši Eiropas līgas kvalifikācijā, rīdzinieki divās kārtās pārspēja Polijas čempionus Glivices "Piast" un Somijas spēcīgāko komandu Helsinku HJK.