RFS futbolistes zaudē arī otrajā sieviešu Čempionu līgas kvalifikācijas spēlē

Rīgas Futbola skolas (RFS) komanda pirmdien ar 0:2 Rīgā piekāpās Šveices klubam FC "Zurich Frauen" un cieta divās spēlēs otro zaudējumu sieviešu Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā, informēja organizatori. Grupā Latvijas čempionēm atlikusi vēl pēdējā spēle pret Baltkrievijas klubu, taču bez izredzēm tikt nākamajā kārtā.

Cīrihes futbolistes rezultātu atklāja pirmā puslaika beigās, savukārt otrā puslaika sākumā Šveices komanda pārsvaru divkāršoja.

Treneres Karīnas Šakurovas vadītās RFS futbolistes pirmajā spēlē ar 0:11 piekāpās Turcijas klubam "Konak Belediyespor", bet ceturtdien turnīru noslēgs pret Baltkrievijas FC "Minsk".

Izslēgšanas turnīrā iekļūs astoņu kvalifikācijas grupu uzvarētājas un divas labākās otrās vietas ieguvējas. Izslēgšanas turnīrs sāksies ar 1/16 finālu, kur cīņā iesaistīsies arī izliktās spēcīgākās komandas.