Regža ar hettriku nodrošina Latvijas U-19 futbolistiem uzvaru Eiropas atlases izskaņā

Latvijas U-19 izlases futbolisti otrdien Maķedonijā ar 3:2 uzvarēja Ungārijas vienaudžus pēdējā spēlē Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā, kur ieguva otro vietu, liecina rīkotāju informācija. Visus trīs vārtus uzvarētājiem guva Marko Regža, turklāt divreiz viņš bija precīzs jau mača izskaņā.

Regža 15.minūtē atklāja rezultātu, 89.minūtē panāca neizšķirtu 2:2, bet vēl divas minūtes vēlāk guva uzvaras vārtus. Ungāriem veiksmīgs bija otrā puslaika sākums ar pāris minūtēs iesistiem diviem vārtiem. Izlīdzinājumu 1:1 panāca Norberts Kundraks, savukārt Zombors Bevardi realizēja 11 metru soda sitienu.

Galvenā trenera Aleksandra Basova vadītā Latvijas izlase otrās kvalifikācijas kārtas grupas turnīrā iepriekš pieveica maķedoniešus (2:1) un zaudēja Anglijai (0:3), kas ieguva vienīgo ceļazīmi uz finālturnīru, neraugoties uz zaudējumu pēdējā spēlē Maķedonijai (0:2).

Septiņu kvalifikācijas grupu uzvarētāji jūlija otrajā pusē pievienosies mājiniecei Somijai U-19 Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Kvalifikācijas pirmajā posmā Latvijas futbolisti novembrī Horvātijā zaudēja Dānijai (1:2), cīnījās neizšķirti pret mājiniekiem (0:0) un pārspēja Sanmarīno (4:0). Latvijas izlase grupā izcīnīja otro vietu un nopelnīja tiesības piedalīties kvalifikācijas izšķirošajā posmā.