U-18 futbolisti Sanktpēterburgā grupas kārtu pabeidz ar uzvaru

Latvijas U-18 izlases futbolisti piektdien Sanktpēterburgā ar 1:0 uzveica Bulgārijas vienaudžus pēdējā grupas spēlē Valentīna Granatkina piemiņas turnīrā, liecina organizatoru informācija. Grupu kārtu Latvijas izlase pabeidza ar diviem neizšķirtiem un vienu uzvaru.

(papildināts pēc grupas spēļu noslēguma)
Visus trīs vārtus grupas turnīrā Latvijai guva Roberts Uldriķis, kurš spēlē pret bulgāriem izcēlās ar precīzu 11 metru soda sitienu 21.minūtē. Kopš 19.minūtes Bulgārijas jaunieši bija mazākumā pēc spēlētāja noraidījuma par pēdējās cerības sodu.

Latvijas jaunieši grupā ar pieciem punktiem ieņēma otro vietu aiz Slovēnijas, kas ar 4:0 pieveica Azerbaidžānu. Citās grupās pēdējās spēles notiks sestdien.

Latvijas U-18 izlase, kurā spēlē 1998.gadā dzimušie un jaunāki futbolisti, pirmajās spēlēs nospēlēja 1:1 ar Azerbaidžānu un Slovēniju.

Turnīrā Sanktpēterburgā Latvijas jauniešu izlasi vada jaunieceltais galvenais treneris Aleksandrs Basovs. Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) pirmā viceprezidenta Granatkina piemiņas turnīrs risināsies līdz 12. janvārim. Pusfinālā iekļūs trīs grupu uzvarētāji un viena labākā otrās vietas ieguvēja, bet pārējās komandas turpinās cīņu par zemāku vietu sadalījumu.