Latvijas U-19 izlases futbolisti uzvar Maķedoniju Eiropas čempionāta kvalifikācijā

Uzvaru Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupas kārtas startā trešdien izcīnīja Latvijas U-19 izlases futbolisti, kas Skopjē ar 2:1 pārspēja mājinieci Maķedoniju, liecina rīkotāju informācija.

Latvijas izlasē abus vārtus guva pussargs Bogdans Samoilovs, kurš klubu līmenī ir Vācijas "Koln" rīcībā. Samoilovs 42.minūtē atklāja rezultātu, bet 56.minūtē divkāršoja pārsvaru. Mājiniekiem vienīgos vārtus 88.minūtē nodrošināja 11 metru soda sitienu realizējušais Dimitars Mitrovskis.

Otrās kvalifikācijas kārtas grupā Latvijas izlase sestdien vēl spēlēs pret pašreizējo šī vecuma grupas Eiropas čempioni Angliju, bet 27.martā galvenā trenera Aleksandra Basova vadītie futbolisti dosies laukumā pret Ungārijas vienaudžiem. Grupas otrā spēlē trešdien angļi ar 4:1 pārspēja Ungārijas jauniešus.

Septiņu kvalifikācijas grupu uzvarētāji jūlija otrajā pusē pievienosies mājiniecei Somijai U-19 Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Kvalifikācijas pirmajā posmā Latvijas futbolisti novembrī Horvātijā zaudēja Dānijai (1:2), cīnījās neizšķirti pret mājiniekiem (0:0) un pārspēja Sanmarīno (4:0). Latvijas izlase grupā izcīnīja otro vietu un nopelnīja tiesības piedalīties kvalifikācijas izšķirošajā posmā.