Minhenes «Bayern» un PSG futbolisti pievienojas Čempionu līgas ceturtdaļfinālistiem

Minhenes "Bayern" ar mājās gūtu pārliecinošu uzvaru un Francijas kluba "Paris Saint Germain" (PSG) futbolisti ar viesos pagarinājumā panāktu neizšķirtu trešdien iekļuva Čempionu līgas ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. "Bayern" ar 7:0 sagrāva Ukrainas klubu Doņeckas "Šahtar", bet PSG, spēlējot mazākumā, Londonā pagarinājumā panāca sev izdevīgo rezultātu 2:2 pret "Chelsea".

PSG stundu pamatlaikā un pagarinājuma 30 minūtes spēlēja bez Zlatana Ibrahimoviča, kuru noraidīja par pārkāpumu pret Oskaru. Pirmie vārti spēlē tika gūti, jau tuvojoties pamatlaika beigām. "Chelsea" 81. minūtē pēc stūra sitiena vadībā izvirzīja Gerijs Kehils, bet Davids Luiss 86. minūtē pēc stūra sitiena panāca izlīdzinājumu, kas divu spēļu summā nodrošināja neizšķirtu 2:2, jo pirmā spēle Parīzē beidzās neizšķirti 1:1.

Pagarinājumā "Chelsea" pietika ar piecām minūtēm, lai Edens Hazards realizētu 11 metru soda sitienu. Tomēr PSG 18 minūtes vēlāk spēja panākt uzvaras vērtu izlīdzinājumu, kad Tjagu Silva precīzi ar galvu trāpīja pēc stūra sitiena. Divu spēļu summā rezultāts kļuva 3:3, bet PSG tālāk tika viesos vairāk gūtu vārtu dēļ.

Vienkāršāk turnīra astoņām spēcīgākajām komandām pievienojās "Bayern", kam Tomass Millers guva divus vārtus un mājinieki Minhenē neatstāja cerības Doņeckas klubam, lai gan pirmā spēle Ukrainā noslēdzās neizšķirti 0:0. Millers jau 4. minūtē ar 11 metru soda sitienu atklāja rezultātu, un pirmajā puslaikā precīzs bija arī Džeroms Boatengs. Vēl pieci vārti tika gūti pēc pārtraukuma.

Jau vēstīts, ka otrdien ceturtdaļfinālu sasniedza Madrides "Real" un "Porto". Vēl četras izslēgšanas pirmās kārtas atbildes spēles notiks nākamnedēļ.