Mesi izcili vārti nodrošina Argentīnai uzvaru pār Bosnijas futbolistiem

Viena no galvenajām pretendentēm uz Pasaules kausu Argentīna svētdien ar uzvaru 2:1 pār Bosnijas un Hercegovinas izlasi sāka grupas turnīru, un izcilus vārtus guva Lionels Mesi, informēja organizatori. Iepriekš cīņas gaitā ēnā palikušais Mesi 65. minūtē panāca uzvarētājiem divu vārtu pārsvaru.

Bosnijai/Hercegovnai debija Pasaules kausa finālturnīros izvērtās pagalam neveiksmīga, jo Seads Kolasinovičs jau pēc trim minūtēm ievirzīja bumbu savos vārtos. Mesi izpildīja soda sitienu, pēc kura bumbu nedaudz aizskāra viņa komandas biedrs Markoss Roho, bet no Kolasinoviča kājas bumba atrada ceļu vārtos.

Lai gan bosnieši sparīgi uzbruka un viņu pretinieku darbība pirmajā puslaikā neliecināja par pretenzijām uz Pasaules kausu, rezultāts nemainījās līdz Mesi vārtu guvumam, kad argentīnietis pietuvojās vārtiem un ar kreiso kāju gar vārtu stabu raidīja bumbu Asmira Begoviča sargātajos vārtos. Mesi guva tikai otros vārtus Pasaules kausa finālturnīros - pirmais viņa precīzais sitiens bija pirms astoņiem gadiem Vācijā.

Cerības uz neizšķirtu Bosnijai un Hercegovinai bija cīņas izskaņā, tomēr Vedada Ibiseviča iesistie vārti 85. minūtē bija jau pārāk vēls pavērsiens, lai liegtu argentīniešiem noturēt uzvaru.

Grupu spēļu turpinājumā pirmdien Brazīlijā risināsies trīs cīņas - Vācija plkst. 19 pēc Latvijas laika Salvadorā dosies laukumā pret Portugāli, bet jau plkst. 1 naktī Natalā spēlēs ASV un Gana. Savukārt Argentīnas un Bosnijas pārstāvētajā F grupā plkst. 22 cīņu sāks Irāna un Nigērija.