Meksikas vārtsarga izcilība liedz brazīliešiem gūt uzvaru Pasaules kausa spēlē

Gilermo Očoas izcilais sniegums Meksikas izlases vārtos otrdien liedza mājiniekiem brazīliešiem Fortalezā gūt vairāk par neizšķirtu 0:0 Pasaules kausa izcīņas A grupas otrās kārtas spēlē, informēja organizatori. Abām komandām grupā ir pa četriem punktiem.

Očoa 26. minūtē liedza gūt vārtus Neimaram, tālā lēcienā aizsniedzoties līdz bumbai, kas gar stabu lidoja vārtos. Vēl trīsreiz īpaši draudīgas situācijas Očoa novērsa cīņas turpinājumā - tikai vārtsarga meistarība glāba pēc Paulinju un Neimara, kā arī Tjagu Silvas sitiena ar galvu 86.minūtē.

Atsevišķās bīstamās epizodēs karstos laikapstākļos aizvadītajā spēlē tuvu vārtu guvumam bija arī meksikāņi, kad Hosē Vaskess un Ektors Erera sita bumbu nedaudz virs vārtiem, tomēr lielākos sarežģījumus laukuma saimniekiem vairāk nekā 60 000 skatītāju vērotajā spēlē radīja Očoa.

Pasaules kausa izcīņā abas komandas tikās ceturto reizi un Meksika pirmo reizi nepalika zaudētājos.

A grupas otrās kārtas otrajā spēlē naktī uz ceturtdienu  pēc Latvijas laika tiksies Kamerūna un Horvātija, turklāt cīņas zaudētājiem vairs nebūs izredžu uz dalību astotdaļfinālā.