Lietus un tiesnesis nenogremdē Meksiku spēlē pret Kamerūnas izlasi

Nepārtrauktā spēcīgā lietū piektdien Natalā aizvadītajā Pasaules kausa izcīņas grupas spēlē Meksikas izlase ar 1:0 uzvarēja Kamerūnas futbolistus, liecina organizatoru informācija. Pirmajā puslaikā tiesnesis neieskaitīja Meksikai divus vārtu guvumus, tomēr uzvarai pietika ar Oribes Peraltas precīzo sitienu 61. minūtē.

Arī otrajā Pasaules kausa spēlē negribētu ievērību izpelnījās tiesnesis, jo divreiz apšaubāmi fiksēja aizmuguri pēc Džovanni dos Santosa iesistiem vārtiem. Meksikāņi jau grasījās atzīmēt rezultāta atklāšanu 11. minūtē, tomēr dos Santosam kļūmīgi fiksēja atrašanos aizmugurē. Otro reizi dos Santoss precīzi sita ar galvu 29. minūtē pēc stūra sitiena, taču arī šīs vārtu guvums rezultātu neizmainīja.

Tomēr trešo reizi Kamerūnas vārtos nonākusī bumba ļāva uzgavilēt Meksikas atbalstītājiem. Straujā meksikāņu uzbrukumā Dos Santosa sitienu vārtsargs Čārlzs Itandje atvairīja, taču turpat klāt bija Peralta un nekavējās raidīt bumbu vārtos. Abām komandām bija vēl vairākas iespējas izmainīt rezultātu, un neizšķirtu jau kompensācijas laikā varēja panākt Bendžamins Mukandžo, taču viņa labu sitienu ar galvu akrobātiskā lēcienā aizsniedza Meksikas vārtsargs Gilermo Očoa.

Lietus Natalā gāza jau četras stundas no rīta un turpinājās arī spēles laikā, padarot laukumu ļoti slidenu.

Pirmajā spēlē A grupā Brazīlija ar 3:1 uzvarēja horvātus, taču izšķirošos otros vārtus iesita pēc tiesneša pārsteidzīga lēmuma piešķirt 11 metru soda sitienu. Nākamajās spēlēs A grupā otrdien Fortalezā spēlēs Brazīlija un Meksika, bet dienu vēlāk Manausā tiksies Kamerūna un Horvātija.

Pirmās divas spēles vēlāk piektdien notiks B grupā. Salvadorā Pasaules kausa īpašnieki spāņi mērosies spēkiem ar iepriekšējā turnīra finālistiem Nīderlandes futbolistiem, savukārt Kujabā tiksies Čīles un Austrālijas valstsvienības.