Liepājas futbolisti pret FK «Jelgava» gūst sezonā pirmo uzvaru

"Liepāja/Mogo" futbolisti piektdien Olainē ar 2:1 uzveica FK "Jelgava" un Latvijas virslīgas otrajā kārtā tika pie sezonā pirmās uzvaras, liecina organizatoru informācija. Pirmajā puslaikā nonākuši iedzinējos, liepājnieki pēc pārtraukuma spēja pavērst spēles ritējumu sev par labu.

Laukuma saimniekus strīdīgā situācijā vadībā ar stūra sitienu izvirzīja Rafaels Ledesma - bumba liepājnieku vārtos 26.minūtē ielidoja mirkli pēc tam, kad pēc grūdiena mugurā pozīciju vārtu priekšā zaudēja viesu aizsargs Seidina Keita.

Toties otrajā puslaikā pārāki bija Liepājas futbolisti - vispirms Dmitrijs Hmizs 63. minūtē ar 11 metru soda sitienu rezultātu izlīdzināja, bet uz maiņu laukumā uznākušais Giorgi Eristavi 80. minūtē ar sitienu no tuvas distances guva uzvaras vārtus.

Pārējās otrās kārtas spēles notiks sestdien - debitanti "Babīte/Dinamo" būs laukuma saimnieki pret RFS vienību, "Riga" FC uzņems FK "Ventspils" futbolistus, bet "Metta/LU" Rīgā tiksies ar čempioniem Jūrmalas "Spartaku".

Pēc otrās kārtas virslīgā būs pārtraukums valstsvienības spēļu dēļ un sezona atsāksies 1.aprīlī.