Kotdivuāra otrajā puslaikā divās minūtēs iesit divus vārtus un pieveic Japānu

Otrajā puslaikā pāris minūtēs divi gūti vārti sestdien Resifē nodrošināja Kotdivuārai uzvaru 2:1 pār Japānu Pasaules kausa izcīņas grupu kārtas spēlē, informēja rīkotāji. Kotdivuāra grupā dala līderpozīcijas ar Kolumbiju.

Japānu 16. minūtē vadībā izvirzīja Keisuke Honda, taču stundu pēc cīņas sākuma Kotdivuārai laukumā uz maiņu devās Didjē Drogba, un situācija strauji izmainījās. Piecu minūšu laikā kopš Drogbas iesaistīšanās spēlē kotdivuārieši iesita divus vārtus un salijušajā laukumā nodrošināja uzvaru.

Abi rezultatīvie uzbrukumi Kotdivuārai izdevās pēc Serža Orjē centrējumiem. Vilfrīds Bonijs 64. minūtē precīzi sita ar galvu, bet divas minūtes vēlāk centrējumu noslēdza Žervinjo un sarūgtināja stadionā pulcējušos daudzos Japānas līdzjutējus.

Iepriekš C grupā uzvarēja arī Kolumbija, kas ar 3:0 uzveica grieķus. Grupas spēļu turpinājumā ceturtdien Kolumbija tiksies ar Kotdivuāru, savukārt japāņi pirmos punktus centīsies gūt pret Grieķiju.

Trīs spēles risināsies svētdien E un F grupās. E grupā plkst. 19 pēc Latvijas laika Braziljā tiksies Šveice un Ekvadora, bet plkst. 22 Portualegrē spēkiem mērosies Francija un Hondurasa. Par vienu no galvenajām pretendentēm uz kausu uzskatītā Argentīna vienos naktī Riodežaneiro sāks cīņu pret Bosniju un Hercegovinu F grupā.