«Juventus» izcīna Itālijas kausu futbolā, pretendējot uz trīskāršu panākumu sezonā

Itālijas ''A sērijas'' čempioni Turīnas ''Juventus'' trešdien izcīnīja Itālijas kausu futbolā ar uzvaru papildlaikā 2:1 pār Romas ''Lazio'' un joprojām pretendē uz trim uzvarētiem turnīriem šajā sezonā.

Uzvaras vārtus 97. minūtē guva uz maiņu iznākušais Aleksandro Matri. Pirmos divus vārtus spēles sākumā bija guvuši aizsargi. Stefans Radu bija izvirzījis ''Lazio'' vadībā ceturtajā minūtē, bet vienpadsmitajā minūtē Džordžio Kjellini rezultātu izlīdzināja.

''Juventus'' par Itālijas kausa ieguvējiem kļuva desmito reizi. Neviena cita komanda tik daudz reižu trofeju nav izcīnījusi. Pēdējo reizi ''Juventus'' Itālijas kausu ieguva 1995. gadā.

''Juventus'' ir iespēja uzvarēt arī trešajā lielajā sezonas turnīrā, jo Čempionu līgas finālā to gaida spēle ar ''Barcelona''.