FK «Ventspils» sagrauj līgas debitanti «Babīte»/ «Dinamo»; «Liepāja»/«Mogo» piekāpjas RFS

“SynotTip” Latvijas futbola Virslīgas spēlē sestdien uzvaru svinēja FK “Ventspils”, ar 4:0 sagraujot līgas jaunpienācēju “Babīte”/”Dinamo”, kā arī Roberta Udriķa vārtu guvums ļāva svinēt RFS uzvaru pār "Liepāja"/"Mogo" vienību, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar informāciju par RFS uzvaru pār "Liepāja"/ "Mogo")

"Ventspils" un "Babīte"/ "Dinamo" spēlē izcēlās ventspilnieku rindās spēlējošais Tosins Ajeguns, kurš guva trīs vārtus, turklāt visus trīs golus gūstot jau spēles pirmajā puslaikā, šādi nodrošinot savai komandai pārsvaru.

Otrajā puslaikā ceturtos vārtus guva Ģirts Karlsons.

“Babīte”/ “Dinamo” sezonu iesāka ar zaudējumu 0:1 FK “Jelgava”, pēc tam nospēlēja ar 0:0 ar RFS, bet trešajā kārtā zaudēja “Liepāja”/”Mogo” vienībai.

Savukārt FK “Ventspils” Virslīgas pirmajā kārtā uzvarēja ar 2:0 “Metta”/ “Latvijas Universitāte”, otrajā nospēlēja 0:0 ar FC “Riga”, bet trešajā kārtā ar 0:1 piekāpās jelgavniekiem.

Savukārt RFS sestdien ar 1:0 uzvarēja “Liepāja”/ “Mogo” vienību. Par šīs spēles varoni kļuva Roberts Udriķis, kurš 55. spēles minūtē guva uzvaras vārtus.

Liepājnieki šo sezonu iesāka ar zaudējumu 0:1 FC “Riga”, bet pēc tam ar 2:1 uzvarēja FK “Jelgava” un ar 3:1 – “Babīte”/ “Dinamo”.

Savukārt RFS pirmajā kārtā ar 2:1 uzvarēja čempionus Jūrmalas “Spartaks”, pēc tam ar 0:0 nospēlēja ar līgas debitanti, bet trešajā spēlē ar 1:3 piekāpās “Metta”/ “Latvijas Universitāte”.