Intervija ar FK Liepāja treneri Mareku Zuntneru
Latvijas futbola virslīga. FK Liepāja - FK Jelgava

Latvijas futbola virslīga. FK Liepāja - FK Jelgava. Spēles momenti

FK «Liepāja» rezultatīvā virslīgas spēlē uzveic FK «Jelgava» futbolistus. Svarīgākie mirkļi

Sadarbību ar galveno treneri Aleksandru Starkovu pārtraukusī FK "Liepāja" svētdien rezultatīvā otrajā puslaikā nodrošināja uzvaru 3:1 pār turnīra tabulas kaimiņiem FK "Jelgava" futbolistiem Latvijas virslīgā.

Laukuma saimniekiem vārtus otrajā puslaikā guva Jānis Ikaunieks, Amansiu Fortešs un Ričards Emeka Fraidejs. Ikaunieks 47.minūtē atklāja rezultātu, Fortešs 66.minūtē pārsvaru divkāršoja, savukārt Fraidejs 76.minūtē guva trešos vārtus. Prestiža vārtu guvumu viesiem mača izskaņā nodrošināja Ņikita Ivanovs.

Jānis Ikaunieks atklāj rezultātu

Aizvadījuši rāmāku pirmo puslaiku, liepājnieki pēc pārtraukuma spēli atsāka daudz enerģiskāk, kas drīz vien atspoguļojās arī rezultātā. Pēc stūra sitiena Ikaunieks no vārtu priekšas precīzi sita ar galvu.

Amansiu Fortešs divkāršos Liepājas kluba pārsvaru

Savukārt Fortešam uzbrukuma noslēgumā izdevās raidīt bumbu pa augstu trajektoriju vārtu tālajā stūrī.

Ričards Emeka Fraidejs panāk 3:0

Liepājnieki turpināja aktīvi uzbrukt un Fraidejs ātra trieciena noslēgumā precīzi sita vārtu stūrī.

Ņikita Ivanovs gūst Jelgavas komandai prestiža vārtus

Spēles izskaņā izsitienā no vārtiem neprecīzi nospēlēja FK "Liepāja" vārtsargs Valentīns Raļkevičs, sagādājot iespēju pretinieku rezultatīvam uzbrukumam, ko noslēdza Ivanovs.

Intervija ar Mareku Zuntneru

FK "Liepāja" galvenā trenera vietas izpildītājs Mareks Zuntners pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka komanda pati sevi motivēja rezultatīvam otrajam puslaikam un īpaši uzmudinājumi nebija vajadzīgi. Neatkarīgi no vietas turnīra tabulā liepājnieki grib uzvarēt visās atlikušajās spēlēs, teica Zuntners.

Abas komandas uz godalgām praktiski vairs nepretendē, bet var pacīnīties par vietu pieciniekā. Sešas kārtas pirms turnīra noslēguma FK "Liepāja" ar 27 spēlēs gūtiem 32 punktiem ierindojas sestajā pozīcijā, savukārt Jelgavas komanda ar trīs punktu mazāku krājumu ir septītā.

Intervija ar Dāvidu Jansonu

FK "Liepāja" ģenerālmenedžeris Dāvids Jansons pirms spēles intervijā Latvijas Televīzijai paskaidroja, ka šķiršanās no Starkova bija loģiska, jo abas puses nebija apmierinātas ar sasniegto rezultātu. Liepājas klubā lūkos jaunu galveno treneri, bet pašlaik vēl ir pāragri runāt par kandidatūrām, paskaidroja Jansons. Spēlē pret jelgavniekiem FK "Liepāja" futbolistus vadīja Zuntners.

Intervija ar Viktoru Dobrecovu

Liepājas futbolā lielu pieredzi guvušais Viktors Dobrecovs intervijā Latvijas Televīzijā sacīja, ka treneriem no malas Liepājā ir grūti ieviest savu futbola praksi, un viņiem drīzāk jāpielāgojas vietējai videi. "Te ļoti dziļi jārok ar lāpstu, lai saprastu kas un kā notiek," viņš teica.

Dobrecovs labprāt stātos pie FK "Liepāja" stūres, taču speciālists uzsvēra, ka lēmums nav atkarīgs no viņa, bet no kluba vadības. Pašlaik Dobrecovs trenē Lietuvas klubu Klaipēdas "Atlantas".

Intervija ar Sergeju Golubevu

Savukārt FK "Jelgava" sporta direktors Sergejs Golubevs intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka komanda ar prieku atgriežas spēlēt pilsētā, kur pirms pāris dienām izdevās pārliecinoši uzveikt otrās līgas klubu FK "Karosta" un iekļūt Latvijas kausa finālā. Golubevs piebilda, ka sezonas izskaņā komanda grib papildināt savu punktu krājumu.

"Valmiera Glass/ViA" - FK "Ventspils" spēles apskats

Dienas otrā spēlē "Valmiera Glass/ViA" ar 2:0 pārspēja FK "Ventspils" futbolistus. Uzvarētājiem rezultatīvi bija Toluvalase Arokodare un Žorže Tešeira ar 11 metru soda sitienu.

Turnīra tabulas galvgalī līderiem "Riga" FC ir septiņu punktu pārsvars pār tuvākajiem konkurentiem RFS, kas turklāt aizvadījuši vienu spēli vairāk. Līderu trio noslēdz FK "Ventspils", kas ar 28 spēlēs gūtiem 43 punktiem no līderiem atpaliek 14 punktu tiesu, bet ir trīs punktus priekšā tuvākajiem sekotājiem Jūrmalas "Spartakam".

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.