ASV - Ekvadora. 1:2
Ukraina - Itālija 1:0

FIFA U-20 Pasaules kauss futbolā. Ceturtdaļfināls. ASV - Ekvadora

Ekvadoras U-20 futbolisti iekļūst Pasaules kausa pusfinālā

Ekvadoras U-20 futbola izlase sestdien ar rezultātu 2:1 aizraujošā spēlē uzvarēja ASV vienaudžus un iekļuva U-20 Pasaules kausa izcīņas pusfinālā, kur pretim stāsies Dienvidkoreja.

Spēles sākums bija diezgan gauss un vienmuļš. Tikai 30. spēles minūtē Ekvadoras izlasei izdevās izvirzīties vadībā, kad ar vārtu guvumu izcēlās Hose Andoni Sifuentes Čarkopa.

Ekvadora atklāj spēles rezultātu

Tiesa gan ekvadoriešu prieki nebija ilgi, jo jau pēc sešām minūtēm Tomitijam Vea izdevās rezultātu izlīdzināt.

Amerika izlīdzina rezultātu

Pārtraukumā gan ar augsti paceltu galvu varēja doties tieši ekvadorieši, jo 43. minūtē pēc videoatkārtojuma skatīšanās tika ieskaitīti Hona Hairo Espinozas Izkjierdo gūtie vārti.

Ieskaita Espinozas vārtu guvumu

Aktīva spēle turpinājās arī otrajā puslaikā, taču amerikāņu centieni tika apturēti - ekvadorieši izrādījās meistarīgāki.

Pusfinālā jau iepriekš iekļuva Ukrainas un Itālijas izlases, bet sestdien vakarā pēdējo vakanci četru spēcīgāko komandu vidū ieguva Dienvidkorejas futbolisti, kas cīnījās neizšķirti 3:3 pret Senegālu, bet ar 3:2 bija pārāki pēcspēles 11 metru sitienu sērijā. Pusfināli notiks otrdien.

Finālturnīra grupu kārtā piedalījās 24 komandas, no kurām 16 labākās vienības iekļuva izslēgšanas pirmajā kārtā. Čempioni kļūs zināmi finālspēlē 15.jūnijā Lodzā.