«Daugavpils» un «Jelgava» pievienojas Latvijas kausa futbolā ceturtdaļfinālistiem

Latvijas kausa izcīņā futbolā pirmdien ceturtdaļfinālā divos virslīgas klubu dueļos iekļuva BFC "Daugavpils" un FK "Jelgava", liecina organizatoru informācija.

Daugavpils komanda astotdaļfinālā viesos ar 1:0 pārspēja Jūrmalas "Spartaku". Uzvaras vārtus viesiem 47.minūtē guva Kaspars Kokins.

Savukārt FK "Jelgava" savā laukumā ar 1:0 uzveica FK "Metta" futbolistus. Jelgavniekiem 85.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Iraklijs Bidzinašvili.

Jau vēstīts, ka iepriekš ceturtdaļfinālā tika FK "Liepāja", trofejas pašreizējie īpašnieki "Riga" FC, RFS futbolisti un pirmās līgas līdere “Tukums 2000/TSS", kā arī otrās līgas klubs Rīgas "Caramba". Atlikušo vienu ceturtdaļfinālistu trešdien noteiks FK "Karosta" un "LDZ Cargo/DFA" spēlē.

Ceturtdaļfināla pāru izloze paredzēta piektdien. Latvijas kausa ieguvēji kļūs zināmi 26. oktobrī finālspēlē Jelgavā.